Home

doradztwo prawne

serwis Informacyjny polskiego prawa sp. z o.o. - usługi

Doradztwo prawne i biznesowe

o nas

Na naszym portalu znajdziesz codzienną dawkę informacji z zakresu prawa, jak również interpretację przepisów wyjaśnionych praktycznie i zrozumiale. Na portalu publikujemy aktualne i kompleksowe treści opracowane przez ekspertów. Poruszamy tematy: ubezpieczeń, podatków, prawa pracy, finansów, bhp, oświaty, samorządów oraz biznesu i działalności gospodarczych.

Wygodna i bardzo efektywna propozycja rozwojowa. Wszystko w zwartej skondensowanej formie. Uczysz się gdzie chcesz korzystając z gotowych kursów.  Jeśli chcesz podnieść swoje kompetencje, kwalifikacje lub umiejętności osobiste, a nie masz czasu lub możliwości uczestniczyć w kursach i szkoleniach stacjonarnych – lepiej nie mogłeś trafić.  W prosty i przejrzysty sposób przedstawione treści, wyjaśnione skomplikowane zagadnienia. Dzięki szkoleniom  możesz zdobyć pełną wiedzę na temat praw pracowniczych, płac, świadczeń, RODO czy bhp.

Naszym Klientom oferujemy porady prawne, świadczone przez wykwalifikowanych doradców i specjalistów różnych dziedzin. W ramach współpracy maja Państwo dostęp do wiedzy naszych doradców z zakresu prawa, podatków, gospodarki, bezpieczeństwa pracy, dotacji, czy oświaty. Jeśli masz jakikolwiek problem z prowadzeniem swojej działalności gospodarczej i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić, zapytaj naszego eksperta, który przyjrzy się Twojej sprawie i doradzi optymalne rozwiązanie, tak abyś czuł się z nami bezpiecznie.

poznaj nasz portal doradczy

W razie problemów przy prowadzeniu działalności każdy Klient ma możliwość dostępu do interpretacji przepisów prawnych oraz skorzystania z doradztwa wykwalifikowanych ekspertów.

Ułatwiają one pracę księgowym oraz kadrowym. Możemy w krótkim czasie przygotować np. umowę o pracę lub dokumentację związaną z płacami, urlopami, rozliczeniem zaliczek, rozliczeniem delegacji, amortyzacji, ewidencją środków trwałych w firmie., bezpieczeństwa pracy, dotacji, czy oświaty. Jeśli masz jakikolwiek problem z prowadzeniem swojej działalności gospodarczej i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić, zapytaj naszego eksperta, który przyjrzy się Twojej sprawie i doradzi optymalne rozwiązanie, tak abyś czuł się z nami bezpiecznie.

 Swoją wiedzę możemy rozwijać również dzięki opracowanym przez specjalistów ebookom.

każdy z naszych Klientów może poszerzać swoją wiedzę bez wychodzenia z domu. Serwis sipp oferuje dostęp do certyfikowanych szkoleń, co w naszej opinii jest bardzo dobrym wyborem.

Portal Sipp zapewnia dostęp do kalkulatorów, które pomogą w szybki sposób rozliczyć podatki, wynagrodzenia.

SIPP daje dostęp do bazy wiedzy, w której każda informacja jest weryfikowana przez specjalistę. 

usługi sipp

Korzystając z naszego doradztwa masz szybki dostęp do codziennych aktualności z zakresu gospodarki, bezpieczeństwa pracy, przepisów prawa, ZUS, finansów, oświaty, księgowości, dotacji i innych. Oprócz aktualności proponujemy Państwu bazę ujednoliconych przepisów prawa, opinii prawników a także narzędzia niezbędne do prowadzenia biznesu: druki HR, wskaźniki, kalkulatory, kursy walut, interpretacje podatkowe, orzecznictwo. Nasi Klienci mają dostęp do bazy odpowiedzi na pytania skierowane do naszych Ekspertów oraz możliwość zadawania indywidualnych pytań.

Nasze szkolenia są aktualizowane i zgodne z wymogami rynku pracy oraz zmieniającymi się przepisami. Zalecane są również osobom z długoletnią praktyką, które muszą zweryfikować swoje umiejętności i dostosować je do nowych unormowań prawnych.

Jedną z korzyści korzyści ukończenia naszych szkoleń jest nie tylko uzyskany certyfikat poświadczający nabytą wiedzę ale również lepsze przygotowanie do pracy.

Jeśli masz jakikolwiek problem, nie wiesz jak go rozwiązać, a potrzebujesz porady – możesz zadać pytanie naszemu ekspertowi, który dokładnie przyjrzy się Twojej sprawie i spróbuje wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Gwarantujemy, że zrobimy wszystko, aby jak najskuteczniej przyczynić się do rozwoju Twojego przedsiębiorstwa, dzieląc się z Tobą naszą wiedzą i podsuwając Ci najlepsze rozwiązania. 

Doradzamy w zakresie: 

– działalności gospodarczej;

– inwestycji;

– handlu;

– ekonomii;

– kadr

Nasi doradcy chętnie udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania z zakresu: 

– działalności Firmy;

– zagadnień gospodarczych;

– podatków;

– Prawa pracy;

– Ubezpieczeń;

– Oświaty. 

Zapewniamy Państwu profesjonalne doradztwo w zakresie podatków:

– CIT

– PIT

– VAT

– Prawo podatkowe

– Interpretacje podatkowe 

5/5 (13)

Ocena